ModernWeb

Baskı Tarihi: Nisan 2017

Sayfa Sayısı: 384

ISBN: 9786059609586

Çeviri: Esra Gül Coşkun

Yayınevi: Olimpos Yayınları

Kitabın Türü: Roman, Macera-Aksiyon

Konusu: “KIZIN ELİMİZDE”

Akşam olmuş, geç saatte işten dönmüşsün ve ev karanlıklar içinde.

İçeri adım atıyorsun ve telefon çalıyor. Cevap veriyorsun ve dünyan alt üst oluyor.

On dört yaşındaki kızın kaçırılmış ve onu kaçıranlar yarım milyon sterlin istiyorlar. Parayı toparlaman için sana 48 saat veriyorlar. Eğer polisi ararsan kızın ölecek.

Çaresiz bir şekilde sakin kalmaya çalışırken kocanın –iki yıl önce evlendiğin adamın- da kaybolduğunu fark ediyorsun. Ama o, kızının kaçırılmasına karışmış olamaz. Yoksa olabilir mi?

Bu kâbus devam ederken sadece iki şeyden eminsin; kızını canlı bir şekilde

geri getirmek için her şeyi yapabileceğinden ve zamanın tükendiğinden...

“Simon Kernick ayağını gazdan hiç çekmeden yazıyor. Sıkı tutunun!”

Harlan Coben

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Okunma 662 defa

Hakkımızda

Hepgün Ajans; ''Bilgi, İnsanlığın Hazinesidir.'' ilkesinden yola çıkarak, insalığa güzel şeyler katmak amacı ile kurulmuş bir bilgi platformudur.
İnternet ortamına bakıldığında düzeyli ve doğru bilgilerin paylaşıldığı websitelerinin pek fazla olmadığı görülmektedir.

Devamı için tıklayınız..
 

      

Çok Tıklananlar

  • Hukuk
    İslamiyet öncesi Türk Devletleri'nde siyasal ve sosyal hayat Töre adı verilen yazısız (sözlü)hukuk kurallarına göre düzenlenmiştir. Töre'nin temeli gelenek
  • Bilim
    Eski Türkler, bilimde özellikle astronomi ve tıp alanlarında ilerlemişlerdir.Nitekim onların ''On İki Hayvanlı Türk Takvimi'' ni hazırlamaları astronomide,mumyacılık yapmaları
  • Tarih
    İnsan topluluklarının her türlü faaliyetlerini yer ve zaman göstererek, sebep-sonuç ilişkisi içinde araştırıp, nakleden bilime tarih denir. Özellikleri: 1-)
Top